Dino-Josip Ključarić u rubrici Priroda od
Djeca su skupljala papir i osvojila kao razred prvu nagradu. Plan škole koji je predložen djeci i roditeljima  bio je takav da se kao nagrada organizira besplatan izlet što je trebalo motivirati djecu na sakupljanje papira.

Na kraju je ispalo tako da je škola dobila premalen novac za nagradu pa su roditelji još doplaćivali 45.5EUR po dijetetu za izlet u obližnje mjesto. Radi se o razredu s 22 djece.

Jel iznos nagrade iznosi 10.000kn?
Goran Gonar od
Poštovani, recite nam malo više o kojoj školi se radi, u kojem gradu, u čijoj organizaciji je bilo prikupljanje papira i slično.‌

Prijavite se ili registrirajte kako biste odgovorili na ovo pitanje.

1 odgovor

+6 glasa
Goran Gonar od
Vjerojatno je ta akcija više bila pouka djeci da papir treba skupljati radi reciklaže, dok trenutna tržišna vrijednost skupljenog papira nije nešto velika, utjecaj na okoliš je znatan.

Djeca su se družila, imali su dječji team building, a besplatan izlet je očito bio nespretan izraz za nagradu od neke ekonomski ne toliko vične učiteljice.

Sve ovo, naravno, samo pretpostavljam jer nemam dovoljno informacija.

Možda Vas zanimaju i ova pitanja...

3 odgovora 2.2k 👀
1 odgovor 323 👀
1 odgovor 266 👀
1 odgovor 287 👀
1 odgovor 200 👀
2 odgovora 531 👀
Znatko predstavlja konferenciju

Zagreb, 07. i 08.10.2026.
KUPI ULAZNICU
Znatko predstavlja
prodajnu konferenciju


Prodaja budućnosti –
ljudi, AI i kupci u igri moći


Zagreb
22. i 23.10.2026.

Medijska platforma Znatko

NAJNOVIJE VIJESTI

Impressum | Znatkova redakcija

17.3k pitanja

27.2k odgovora

10.7k komentara

1.8k korisnika

...